DF2128FA20V datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    DF2128FA20V
  • Производитель
    Renesas Electronics
  • Описание
    Renesas Electronics DF2128FA20V Connectivity: I??C, SCI Core Processor: H8S/2000 Core Size: 16-Bit Data Converters: A/D 8x10b Eeprom Size: - Number Of I /o: 43 Operating Temperature: -20?°C ~ 75?°C Oscillator Type: Internal Package / Case: 64-QFP Peripherals: POR, PWM, WDT Program Memory Size: 128KB (128K x 8) Program Memory Type: FLASH Ram Size: 4K x 8 Series: H8?® H8S/2100 Speed: 20MHz Voltage - Supply (vcc/vdd): 4.5 V ~ 5.5 V